Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

čtvrtek 12. května 2016

Otázka nástupnictví vedení KLDR vyřešena

Pjongjang, 11. května (KCNA) -- Vážený velitel Kim Čong Un byl zvolen předsedou Korejské strany pracujících na jejím 7. sjezdu. Je to vyjádření Korejské strany, armády a lidu a jejich neotřesitelné víry a vůle dokončit revoluční věc Džuče skrze generace.

KSP úspěšně vyřešila otázku kontinuity myšlenky Vůdce a věci postupu věci Džuče.

President Kim Il Sung založil nesmrtelnou myšlenku džuče v raných letech a vedl nezlomnou a srdnatou Korejskou revoluci k vítězství po mnoho let a tím prokázal důstojnost a čest národa. Postavil socialistický stát, nezávislou politiku, soběstačnou ekonomiku a obranu v zemi a postavil základy vítězné revoluce věci džuče.

8. plenární schůze 5. ústředního výboru KSP v únoru Džuče 63 (1974) ustanovila velkého Vůdce Kim Čong Ila jako dědice Presidenta. Kim Čong Il potom dále rozvedl KSP do strany typu Džuče a vedl revoluční věc Džuče po cestě vítězství tím, že věrně naplnil myšlenku a věc Kim Il Sunga.

Formuloval revoluční myšlenku Presidenta jako Kimilsungismus a provedl energické ideologicko-teoretické aktivity, aby posílil brilantnost Kimilsungismu jako velké myšlenky éry nezávislosti. Také dokočil věc zvěčnění památky Presidenta do historie.

3. sjezd KSP v září 2010 zvolil váženého soudruha Kim Čong Una do vedoucí pozice Strany a znovu tak hladce vyřešil otázku kontinuity věci revoluce Džuče a otázky budování Strany a jejího Vůdce.

KSP formulovala revoluční myšlenku velkých Vůdců jako Kimilsungismus-Kimčongilismus a prohlásila jej za vzor pro celou společnost a jako vrchní stranický program.

Přijala opatření pro renovaci Kumsusanského paláce Slunce, kde odpočívají Kim Il Sung a Kim Čong Il, jako posvátného svatostánku Džuče a vztyčila jejich sochy a mozaiky jejich usměvavých obličejů po celé zemi.

Vedla pak všechny sektory a jednotky země, aby do písmene implementovaly odkaz Vůdců a považovaly je za svoje pokrevní pouto, aby jejich slavná historie mohla pokračovat po cestě rozvoje země.

KSP bude vždy vítězná, jelikož je požehnána velkými Vůdci a spolehlivě dědí jejich myšlenku a vedení.Ta to jen pro ty, co by ještě pochybovali o tom, že Kim Čong Un je to s námi na dobro. Džuče je věčné!