Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

pátek 1. dubna 2016

Satanské hordy nemohou uniknout tvrdému trestu: katolické sdružení

Pjongjang, 29. března (KCNA) -- V současnosti katolíci v KLDR tvrdě odsuzují skupinu kolem Pak Gun Hje jako ďábelskou hordu, za to, že že bez uzardění provádí podvratné provokace. Jejich srdce hoří vůlí vyřídit si s ní účty pomocí palice.

Mluvčí Ústřední komise Katolického sdružení Korei to řekl v prohlášení vydaném v úterý.

KLDR je rájem lidstva, kde všichni žijí v harmonii a nepřejí si nic víc a to pod vedením nesrovnatelně velkého muže, nejvyššího ztělesnění lásky a důvěry a ochránce spravedlnosti a míru, píše se v prohlášení a pokračuje:

Skupina zločinců kolem Pak je jako červi, co zběsile pobíhají, aby ublížili zachránci národa, ke kterému vzhlíží všichni Korejci. Tato nejvyšší zrada a nejhorší zlo si zaslouží nejtvrdší potrestání.

Všechen lid a vojsko KLDR, které si váží důstojnosti vrchního vedení víc jak svých životů, se zapojuje do posvátné bitvy za oddanou obranu Vůdce. I my katolíci, se statečně zapojujeme do posvátného a spravedlivého boje.

Je nejvyšší čas, aby všichni Korejští katolíci bez milosti potrestali ďábelské hordy, které se bojí jen pravdy a spravedlnosti.

Bez zaváhání hodíme skupinu kolem Pak do ohně pekla, jelikož přináší jen neštěstí zemi a národu, a koná jen zlo.

Všichni katolíci a věřící na jihu Korei a v zahraničí by se měli aktivně zapojit to spravedlivé bitvy za vymazání zrádců do posledního muže, pro posvátnou důstojnost národa a jeho růžovou budoucnost a věčnou lásku, mír a spravedlnost na této zemi.


Myslím, že katolíci v Korei jsou zářným příkladem lásky k bližnímu. Džuče je věčné!