Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

pondělí 13. července 2015

Zahraniční námořníci se setkali v přístavu Songrim

Songrim, 12. července (KCNA) -- Zahraniční námořníci se setkali 12. července v přístavu Songrim v provincii Severní Huanghé u příležitosti měsíce společného odboje proti USA.

Položili květiny před mozaiku znázorňující smějícího se Presidenta Kim Il Sunga a Vůdce Kim Čong Ila ve městě Songrim a poklonili se jim.

Kapitán a posádka Panamské lodi Kaixiang byli přítomni.

Řečníci řekli, že vědí o utrpení, kterým prošel Korejský lid díky desítkám let rozdělení na jih a sever díky vměšování sil zvěnějšku.

Vyjádřili plnou podporu a solidaritu se spravedlivou věcí lidu Severu Korei, který chce dosáhnout velkého národního spojení pod praporem historické Severo-jižní deklarace z 15. června a deklarace ze 4. října a budování mírumilovné jednotné Korei.

Vyjádřili víru, že Korejský lid ubrání svojí čest, spojí se a vybuduje prosperující zemi pod vedením Maršála Kim Čong Una.

Dopis Kim Čong Unovi byl přijat na této schůzi.Každý týden se schází zahraniční námořníci a myslel jsme, že by to mohlo někoho zajímat. Snad se to také dozvím, jaký to má význam. Džuče je věčné!