Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

středa 29. července 2015

Nová národní hudební skupina "Klenoty" byla založena KLDR

Pjongjang, 28. července (KCNA) -- Nadějná skupina Čongbong byla založena v KLDR.

Skupina byla založena jako součást dalekosáhlého plánu Maršála Kim Čong Una a jeho iniciativy a je novou skupinou populární hudby korejského stylu, vyhlášená pro svoji dokonalou směs hlasu, výrazu a harmonii, hrající hudbu s důrazem na žesťové nástroje. Skupina se skládá z talentovaných hudebníků Oangdžonské umělecké skupiny, kterou osobně vedl Vůdce Kim Čong Il a zpěváků, kteří hráli hlavní roli ve skupině Moranbong.

Kim Čong Un, který má hluboký přehled o touze lidu a jeho požadavcích na citovou a emoční stránku hudby, vyhlásil založení této skupiny, která úspěšně sehraje roli v předvoji a zatočí se stagnací a nedostatkem iniciativy na tomto poli umění.

Osobně se postaral o to, aby se skupina jmenovala Čongbong, což se vztahuje k období protijaponského revolučního hnutí Presidenta Kim Il Sunga, a dal jí konkrétní a detailní vedení od výběru žánru až po styl, presentaci a pěvecké metody.

Umělci a autoři skupiny Čongbong ještě významněji demonstrují, že umění Džuče rychle postupuje pod vedením Strany.Prostě takové Visólije rybjáta v Korejském provedení pod moudrým vedením Maršála. Džuče je věčné!