Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

pátek 24. července 2015

Matky dívčích pilotek se setkaly s členkami Svazu žen

Pjongjang, 21. července (KCNA) -- Matky Džo Kum Hjang a Rim Sol, první skupiny pilotek nadzvukových stíhaček, se v úterý setkaly s funkcionáři a členkami Svazu žen v Ženském domě.

Kim Čong Sun, předsedkyně ÚV Svazu žen, poblahopřála matkám Džo Kum Hjang a Rim Sol, které vyrostly ve velké dcery národa a jeho Lidu a neporazitelné revolucionářky. Členky svazu žen jim předaly kytice.

Matky pak řekli, že Maršál Kim Čong Un se postaral, aby se jejich dcery staly vynikajícími pilotkami nadzvukových stíhaček, když zvážil jejich přání stát se pilotkami.

Vzpomněly, jaké cti se jim dostalo a pozdravily je a řekly, že byly dojaty milující péčí prokázanou Kim Čong Unem, který z obyčejným dívek udělal laskavé dcery hrdinské Korei a květiny oblohy na Sungunskou Koreou.


Matky dodaly, že péče Kim Čong Una je vskutku jako péče velkého otce, který vycvičí nejen pilotky stíhaček, ale všechny syny a dcery země na hrdiny, s neporazitelným duchem.

Byly proneseny proslovy k obnoveně svých slibů.Bohužel nevíme, jak se matky jmenovaly, ale na tom nezáleží, hlavně když je obloha plná květin Sungunu. Džuče je věčné!