Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

neděle 19. dubna 2015

Kim Čong Un vystoupal na horu Begdu spolu s piloty KLA

Pjongjang, 19. dubna (KCNA) -- Kim Čong Un, vrchní velitel Korejské lidové armády, zdolal vrcholek hory Begdu v sobotu časně ráno, spolu se členy expedice pilotů KLA po revolučních místech v oblasti této hory.

Se širokým úsměvem řekl vrchní velitel, že výhled z hory je nádherný a svítání nad horou Begdu je krásný a omamný pohled, který se jen těžko hledá a přináší nové ráno Korei z hory Begdu.

Řekl, že hora Begdu je prahorou národa a posvátnou horou která je duší Korejského národa a kolébkou Korejské revoluce a Sungunské Korei, symbolem vítězství a věčný maják Sungunu (armáda na prvním místě) a dodal:

Když postupujete na vrchol hory Bakdu skrze blizárd (sněžnou bouři), můžete zažít pravého ducha a ještě více si předsevzít, že dosáhnete Korejské revoluce. Zdolání hory Begdu je vzácným duševním pokrmem, silnějším než jakékoliv atomové zbraně a je to způsobem, jak pokračovat v Korejské revoluci a zajišťuje jasné pokračování Korejské revoluce.

Revoluční duch hory Begdu, duch blizárdu hory Begdu, je vznešeným duchem armády a lidu KLDR, kteří by si měli ponechat otevřené mysli a dodal, že s tímto duchem se není čeho bát a je možné dosáhnout čehokoliv.

Jak řekl, že Korejská revoluce se začala na hoře Begdu a ještě není dokončena, tak vyjádřil očekávání a víru, že piloti plně splní svoji misi, jako dědicové Songunské revoluce. Pak se s nimi vyfotografoval na vrcholu hory Begdu.

Tento článek se prostě nedá nepřeložit. Svm způsobem toho chlapíka obdivuju, protože je to blázen, ale on tomu asi fakt věří. Džuče je věčné!