Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

úterý 17. března 2015

Komentář KCNA odsuzuje "lidský odpad, který dezertoval ze Severu"

Pjongjang, 16. března (KCNA) -- "Dezertéři ze severu" jsou lidským odpadem, který zradil zemi a její lid a vzdal se nejzákladnější svědomí a morální odpovědnosti jako lidské bytosti. Tento odpad teď vede špinavou kampaň proti KLDR.

Utéct z domoviny je hříchem, jelikož ta jej vychovala a postarala se o něj. Je to trojnásobně prokletým zločinem špatně mluvit o své domovině a vymýšlet si za pár drobných.

Jedním z těchto černých ovcí je Čoí Ču Hual, který předsedá "Skupině dezertérů ze Severu" na jihu Korei.

Co se jeho týče, tak jeho otce zabili američtí imperialisté a třídní nepřítelé během Korejské války.

Proto jej vychovala země ve své milující péči. Bylo jeho povinností splatit jí tuto dobrotu.

Ale on přesto slouží nepříteli, který zabil jeho otce. Může se lidská bytost chovat tak nevděčně?

Kdokoliv, kdo je zaslepen vyděláváním peněz se neostýchá páchat podobné skutky, za která by se styděl i Brutus.

Čoí, který byl dříve obchodníkem, zneužil státní prostředky a žil si degenerativní život. Spáchal mnoho neodpustitelných zločinů když se hnal za penězi a luxusem.

Jak se bál odhalení svých zločinů, tak opustil domovinu, svoji matku, ženu a dvě děti, a utekl během zahraniční cesty. Nakonec skončil v žumpě zločinu.

Zapojil se to podvodů za účelem zisku peněz, stejně jak jiní "dezertéři ze severu" a neměl při tom žádné zábrany.

Byl najat loutkovými silami jihu a USA, aby bez důkazů špinil socialistický systém KLDR a zapojil se do nepřátelských aktivit proti KLDR.

Je ironií, že nepřátelé sní o zadupání ideologie KLDR a svržení jejího sociálního systému tím, že platí ty, kteří jsou horší než zvěř, kdo zradili svoji zemi, která je vychovala a upřednostňovala je, ti, kteří opustili svoje ženy a děti a neostýchají se spiknout s nepřítelem, který zabil jejich otce a to vše pro peníze.

Je jedno jak hluboko lidský odpad jako Čoí klesne, stejně nemohou zakrýt svoji špinavou pravou tvář a ani najít cestu zpět.Jak si to vlastně někdo může dovolit žít jinde, než kde se narodil. Džuče je věčné!