Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

čtvrtek 19. února 2015

Touha občanů KLDR pod Kim Čong Ilovi roste ještě hlouběji

Pjongjang, 17. února (KCNA) -- Touha občanů KLDR pod Kim Čong Ilovi roste ještě hlouběji při příležitosti dne Zářící Hvězdy, jeho narozenin (16. února).

Občané KLDR všech povolání, včetně školáků, navštěvují sochy velkého Generalisima Kim Il Sunga a Kim Čong Ila a mozaiky zobrazující obrazy jejich úsměvů po celé zemi.

Ri Či Song, student Pjongjangské střední školy č. 1 řekl KCNA, že se mu hrozně stýská po Generalismu Kim Čong Ilovi, který dal všechno co měl školákům a chránil jejich štěstí.

Kim Hjon Hui, členka skupiny výtvarného umění paláce školáků Mangjongde řekla, že Kim Čong Il je navždy živ ve srdcích školáků jako jejich věčné slunce.

Džu Ju Gjong, zástupce ředitele Hrdinské střední školy Hen v městě Uonsan řekl, že vřelá láska Generalisima Kim Čong Ila pro budoucnost pokračuje pod vedením váženého Maršála Kim Čong Una. Také řekla, že že ještě více utvrdila svojí vůli ke školení studentů, aby se stali spolelivými sloupy vzkvétající Korei, věrni vznešenému záměru nesrovnatelně velkých osob hory Bekdu (rodiny Kimů pozn. překl.).Tak už zase tu máme školáky, kteří si myslí, že za správnou odpověď dostanou jedničku. Džuče je věčné!