Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

úterý 30. prosince 2014

Mindžu Čosun: Událost se Sony Pictures Entertainment je nemilá pro celé USA

Pjongjang, 30. prosince (KCNA) -- USA, které se naprosto nepoučily z incidentu se Sony Pictures Entertainment, vytrubují do světa o vyšetřování toho, kdo tahá za drátky a hlavního viníka a přitom spojují KLDR a tento incident.

President, ministr zahraničí a další vysocí představitelé úřadů USA se předhánějí v tvrzení, že útok na Sony v zákulisí zinscenovala KLDR a vyzývají k "symetrickým protiakcím" a "znovuzařazení KLDR na seznam zemí podporujících KLDR".

Deník Mindžu Čosun to v úterý komentoval se slovy, že je to jen známka úpadku USA po té, co pošpinily KLDR.

Můžeme je sledovat skutečnost, že USA se soustředí na ofensivu k zadušení KLDR tím, že urazí důstojnost jejího Nejvyššího vedení, říká komentář a pokračuje:

Jak USA otevřeně přiznávají svůj zločinný pokus svrhnout myšlenky a sociální systém KLDR a mezi tím stupňují svoji špinavou kampaň ohledně "lidských práv", tak KLDR slavnostně přísahá domů a v zahraničí, že provede neslýchaně tvrdé protiakce.

Je to v povaze a způsobu boje KLDR, že nemluví prázdná slova a učiní, co řekla že učiní.

USA a jejich kumpáni by se radši neměly hnát do záhuby.

Incident se Sony Pictures Entertainment je zkázou a neštěstím, které si USA přivodily sami.

Doporučujeme USA, aby okamžitě přestaly s provokacemi proti KLDR a vyhověly požadavkům na společné vyšetřování.Není nic hezčího než se dívat na The Interview a mezi tím překládat tento článek. Džuče je věčné!