Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

středa 26. listopadu 2014

Vojáci a lid se sešli v Pjongjangu, aby odsoudili USA a jejich spojence za řeči ohledně "Lidských práv"

Pjongjang, 25. listopadu (KCNA) -- Shromáždění vojáků a lidu Pjongjangu se v úterý konalo na náměstí Kim Il Sungu v Pjongjangu, aby podpořilo prohlášení Národní obranné komise KLDR a nemilosrdně zhatilo řeči USA a jejich přisluhovačů namířené proti KLDR ohledně "lidských práv".

Přítomni byli Kim Ki Nam, Jang Hjong Sop ..., pracující lid, učitelé a studenti.

Na pozvání byli přítomni krajani ze zahraničí, šéf mise "Anti-imperialistické národní demokratické fronty", zahraniční diplomaté a vojenští přidělenci.

Bylo přečteno prohlášení Národní obranné komise. Následně promluvili vojáci, pracující, zemědělci a mládež.

Řečníci přirovnali rezoluci o "lidských právech" k politické šikaně z cílem pošpinit důstojnost KLDR a znesvětit všechno, co je cenné pro naši armádu a lid.

USA, nejhorší porušovatelé lidských práv a tundra lidských práv, sponsorovaly "rezoluci o lidských právech" spolu s odpadlíky typu EU, Japonskem a režimem Park Gun Hje z jihu Korei.

USA a jejich nohsledi začaly nezodpovědné řeči o "lidských právech" na poli OSN, ačkoliv jim do toho vůbec nic není. Není to nic víc než jasné vyhlášení války z cílem pošpinit dodržování lidských práv v KLDR a narušit její suverenitu.

Vyzvali k prokázání ducha a síly heroické Korei stejně jako vítězové války proti USA před lety a zasvěcení se domovině.

Prohlásili, že KLDR čeká pouze vítězství.

Následovala mamutí demostrace.

Prostě pořád ty samé řeči a ale mamutí pochod tu ještě nebyl. Džuče je věčné!