Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

úterý 9. září 2014

Kdo je zločincem?

Vir nemoci Ebola se rychle šíří a hýbe světovou komunitou.

Počet nekažených byl 3069 a více jak 1550 lidí zemřelo v Západní Africe a ve světě ke konci srpna. WHO odhaduje, že počet nakažených dosáhne do devíti měsíců 20000.

Poměr úmrtí k nakaženým je 90%.

Vir se rychle šíří a je velmi nebezpečný. Kupříkladu od 25. do 30 června se nakazilo 22 lidí a 14 z nich zemřelo.

V mnoha afrických zemích byl vyhlášen stav ohrožení. Virus se šíří za hranice Západní Afriky a dostává se do Asie, Evropy a Ameriky a mnoho zemí varovalo své občany o možném nebezpečí nákazy a ti, u kterých je podezření na na nákazu, byli vzati do izolace. WHO vyhlásilo stav ohrožení, aby mohlo pracovat zabránění šíření viru.

Obecně se virus nešíří vzduchem, ale šíří se krví a potem. Tím je jeho šíření pomalejší, než jiné nemoci. Teď je to ale jinak - virus se šíří velmi rychle. A to zaujalo mnoho expertů.

Je tato nemoc spontání?

Ebola je houževnatý virus vyvinutý USA jako součást programu vývoje biologických zbraní.

USA začaly s jejím vývojem před zhruba 40. lety. Samozřejmě tajně. O tom se dozvěděl bývalý Sovětský svaz, který studoval její karanténu, říká ruský imunologista.

Toto odhaluje nezákeřnější zločin USA. USA také vynalezly AIDS jako součást biologické války.

Mnoho věcí ohledně viru Ebola je stále nejasných. Ale jednou dojde k odhalení tajemství a USA budou proklety před celým světem jako arcizločinci lidstva.Zajímý názor, jen nevím, jak dalece mu věřit když pochází ze země, kde za vše zlé mohou USA. Džuče je věčné!