Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

pondělí 12. května 2014

Hudební politika uplatňovaná v KLDR

Pjongjang, 10. května (KCNA) -- V KLDR je mnoho na hudbě založené politice, kterou prosazuje Korejské strana pracujících, jedinečná politika , která nemá ve světě obdovy.

Tato politika byla formulována a uplatňována jako první Vůdcem Kim Čong Ilem, jehož filozofií bylo, že dělat politiku bez hudby je podobné dělání hudby bez srdce.

Když řekl, že má nejraději hudbu, tak v mládí složil takové známé písně srdečného vlastenectví a plné filozofie jako "Obětí od domoviny", "Píseň přání všeho nejlepšího", "Moje matka", "Pozdrav slunci vycházejícímu přes řeku Tedong", "Ó Koreo, přispěji k Tvé slávě".

I když byl velmi zanepřázdněn inspekcemi, tak si vždy našel čas na hudbu a koncerty skupin. Byl vzdělaný ve všech korejských písních a věděl o všech významných světových kusech.

V tomto smysl napsal ruský denník Vlastenec v článku s názvem "Píseň by měla přispět životu a výstavbě" toto:

Vůdce Kim Čong Il dokonalým způsobem zkloubil hudbu a politiku a zasvětil do ní KLDR.

Kim Čong Il, který je po světě znám jako velikán idologie a filozifie, víry a odhodlání vytvořil práce "Teorie hubního umění" a další.

Jeho politika hudby pokračuje pod vedením Vrchního vůdce Kim Čong Una.

To dokazuje populární a krásné aktivity skipiny Moranbong.Na hudbě založená politika = na popraviště se chodí s písní na rtech. Džuče je věčné!