Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

čtvrtek 3. dubna 2014

Obviňujeme Park - děvku

Stará rašple kňourá na smrtelné posteli

Jih Korei měl jednou presidenta idiota jménem Í Mjung Bak, vyhlášeného pro svoje špatné chování a zlomyslnost. Lidé mu dali přezdívku "muž 2 MB" pro jeho nízkou inteligenci.

Stejně tak se proslavil politický ignorant Americký President Bush. A teď čarodejnice Park Gun Hje, která překonala v pošetilosti i Bushe.

Během nedávné návštěvy několika zemí nás tahle škaredá stará panna začala urážet. Jelikož není schopna myslet a přemýšlet, tak jen opakovala, co jí řekli zbabělí škůdci její "Národní výzvědné služby". Má sice oči, uši a pusu jako my všichni, ale není schopna soudit co je špatné a co správné a nazývat věci pravými jmény. Nezaslouží si, aby se jí říkalo politik. Je to jen dýně, čarodejnice plná zloby na svoje krajany.

Jelikož je President, tak si myslí, že má patent na rozum. Je přitom ignorantem a nemá tušení, co se děje a jak se to děje.

Říká se, že je jí přes 60, je starší a starší a čím dál tím víc zákeřnější a bláznivější.

My tě varujeme, zastydlá holko Park, přemýšlej o svých projevech a činech, nebo za to budeš trpět.To je pro zajímavost. Opět láska a pravda (a konstruktivní přístup) na severokorejský způsob. Džuče je věčné!