Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

úterý 14. ledna 2014

Kompaň za ekonomizaci aktivní v KLDR

Pjongjang, 15. ledna (KCNA) -- Kim Čong Un, vrchní Vůdce KLDR, řekl v Novoročním poselství, že ekonomizace je přesnou výrobou a projevem vlastenectví.

V socialistické společnosti lidové masy vládnou všemu, ekonomizace pomáhá podporovat jejich životy. V kapitalistické společnosti výrobní prostředky a nakládání s výrobou je drženo v rukách několika kapitalistů a tak lidové vrstvy nemají zájem ekonomizaci.

Ale v socialistické Korei, ekonomizace přispívá jak kolektivu, tak jednotlivci, jelikož má přímý dopad na zlepšování životů a prosperitu země.

Ekonomizace se přímo dotýká vědeckého pokroku.

Kim Čong Un v novoročním poselství řekl, že by ve společnosti mělo převládat ovzduší přikládání důležitosti vědě a technice a všichni funkcionáři a pracující lid by se měl učit z moderní vědy a techniky, aby měl dobré znalosti vědy a techniky.

Pracovníci Rjongsongského komplexu na stroje vyrábějí nejmodernější geotermální stroje svojí vlastním úsilím, aby efektivně využili teplo s menší spotřebou elektrické energie.

Kampaň za ekonomizaci je v plném proudu v KLDR a pomůže konsolidovat základy soběstačné ekonomiky.Jak se hned ekonomizace projevila při využití tepla. A celý zbytek tak bude od ekonomizace pokoj. Džuče je věčné!