Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

úterý 16. dubna 2013

Vrchní velení KLA zaslalo ultimátum loutkovým silám jihu Korei

Pjongjang, 16. dubna (KCNA) -- Vrchní velení Korejské lidové armády vydalo v úterý následující ultimátum loutkovým silám jihu Korei:

Svět je ve sváteční náladě na nadějný Den Slunce.

I přes přetrvávající akutní situaci v KLDR, všechen lid oslavuje Den Slunce, jako největší národní svátek.

Jen loutkové síly jihu Korei dali dohromady anti-komunistické gangstery na demonstraci proti KLDR v centru Seoulu za denního světla a během nich zapalovali portréty, symboly vrchní důstojnosti, což je trojnásobně prokletý zločin.

Všichni příslušníci armády a lid KLDR vřou znechucením nad tímto monstrózním zločinem.

Z pohledu této situace zasílá Vrchní velení KLA následující ultimátum loutkovým silám jihu Korei:

Od teď naše odplatná akce začne bez varování, jelikož v srdci Seoulu se pod záštitou loutkových autorit konají takové trojnásobně prokleté zločiny, které poškozují důstojnost vrchního vedení KLDR.

Našimi cíli budou ti, kdo se přímo nebo nepřímo zapojili do operace k poškození důstojnosti vrchního vedení KLDR a ti, kdo vyprovokovali pachatele a podporovali je ve zločinu a relevantní orgány a oddělení zodpovědných autorit.

Revoluční ozbrojené síly KLDR začnou okamžitě spravedlivé odplatné akce, aby ukázali, jak si příslušníci armády a lid KLDR váží a ochraňují důstojnost vrchního vedeni.

Vojenská demonstrace revolučních sil KLDR bude silná jak palice a zničí všechny nepřátelské síly urážející důstojnost vrchního vedení KLDR.

3. Jestliže loutkové autority opravdu chtějí dialog a vyjednávání, tak by se měly omluvit za všechny nepřátelské skutky proti KLDR a ukázat svým krajanům svoji vůli skutečně ukončit všechny tyto skutky.


To si také nemohly ty portréty loutkové síly loutkových autorit provést zápalné operace až po svátcích? Džuče je věčné!