Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

středa 26. září 2012

Kim Čong Ilův pobyt ve vojenském táboře Oun-dong

Pjongjang, 26. září (KCNA) -- Studenti univerzit a představitelé ligy mládeže KLDR si v současné době prohlížejí Revoluční místo Oun na předměstí Pjongjangu.

Na tomto místě se Vůdce Kim Čong Il zůčastnil vojenského výcviku od srpna do září Džuče 51 (1962), během studia Kim Il Sungovi univerzity.

Během svého pobytu zažil život vojáků spolu s dalšími studenty, dokonce se dobrovolně podílel na rajónech. Zdůraznil, že jen těžko lze pochopit život vojáků, dokavaď si dotyčný nevyzkouší jejich život a dodal, že moudrost a statečnost jedinečného velitele se vyvíjí po celý život.

Jeho zkušenost ho vedla k vřelé péči o vojáky, kdykoliv navštívil vojenskou jednotku v roli Vrchního velitele Korejské lidové armády.

Během těchto dní přiložil nejvyšší dorůz na studium Džuče orientované vojenské myšlenky, teorie a taktiky Presidenta Kim Il Sunga a vydal taková díla jako "Ohledně jedinečné vojenské myšlenky Velkého vůdce" a "Faktor vítězství ve válce".

Na druhou stranu, tvrdě pracoval, aby založil Korejský způsob výcviku armády, vhodný pro lokální podmínky.

Jeho vojenský život v Oun-dong dává nahlédnout na úspěchy ve vedení Songunské revoluce pro zemi a Lid.Co všechno se nedá stihnout za dva měsíce výcviku. Napsat dvě knihy a podílet se na šůrování podlahy. Džuče je věčné!