Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

pondělí 19. března 2012

Přírodní zubní pasta se speciálními léčebnými účinky

Pjongjang, 22. května 2009 (KCNA) -- Přírodní zubní pasta vzácných léčebných vlastností byla vyvinuta v KLDR, aby podpořila zdraví lidu.

Pasta je vyrobená z mikroskopických částí, které léčí stomatitidu a dalších 10 igradiencí Korjó původu pomocí metod tradiční medicíny.

Zvyšuje "salivaci" a tak okamžitě rozkládá a absorbuje uhlovodíky, odstraňuje zápach z úst a podporuje trávení a tím zanechává ústa čistá a lidé se tak cítí čerství.


Odstraňuje nebo pomáhá od "bytí potažený zubním odpadem a zubním kamenem" a potlačuje množení bakterií a tak zabraňuje paradentóze a dalším problémům.

Zvláště je velmi "potentní" v ochraně dětských zubů "pevně".

Přírodní zubní pasta se dá použít na spálenou, nebo poštípanou kůži, ekzémy a jako prevence nachlazení a dalších nemocí.

Pastu velmi ocenili Korejci a zahraniční náštěvníci během 12. Jarního Pjongjangského mezinárodního veletrhu.Takovou pastu nám imperialista nevyrobí. Pasta vhodná na cokoliv. Autor zapomněl dodat, že v případě nouze se dá i jíst a zasytí na několik dní a také že večer svítí a dá se jí prát prádlo. Džuče je věčné!

ps: pokus o doslovný překlad, nesrozumitelné části textu nedávají smysl ani v originále.