Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

pátek 23. března 2012

Korejský lid prokázal odhodlání navždy si vysoce vážit Kim Čong Ila

Pjongjang, 23. března (KCNA) -- Blíží se 100. den od náhlého odchodu Vůdce Kim Čong Ila, 17. prosince 2011.

Během tohoto období příslušníci armády a lid KLDR utvrdili svojí vůli zvěčnit památku Vůdce i když jim bolestivé schází.

Když byl vydán příkaz udělit mu titul Hrdina KLDR a Generalissimo vyjádřili se slzami v očích svůj zármutek, že mu nemohli tyto pocty předat za jeho života.

12. ledna politické byro Ústředního výboru Korejské strany pracujících vyslyšelo jednomyslnou touhu a prosbu a ve zvláštní zprávě určilo, že Kim Čong Il bude odpočívat v Kumsunském památníku, svatém chrámu Džuče, a že mu bude vztyčena socha. Zpráva také říká, že jeho narozeniny (16. února) budou prohlášeny Dnem zářící hvězdy a jeho usměvavý portrét a věže budou postaveny po celé zemi.

Toto období se vskutku stalo dny, kdy byla prokázána silná oddanost korejské armády a lidu Vůdci Kim Čong Ilovi a jejich vůle navždy si jej vysoce vážit.

Teď pracují mnohem tvrději, aby věrni jeho odkazu vybudovali prosperující zemi a dokončili revoluční věc Džuče.Tak už je to sto dní? To už abych přestal plakat a začal se těšit! Džuče je věčné!