Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

čtvrtek 1. března 2012

Kim Čong Un, v centru světové pozornosti


Pjongjang, 1. března (KCNA) -- Mindžok Tonjšin, internetové noviny Korejců v USA, vydal 24. února článek u příležitosti Dne zářící hvězdy (16. února), výročí narození Kim Čong Ila.

Článek poznamenává, že úspěšné připomínky, po událostech truchlení po loňském ochodu Kim Čong Ila, ukázaly vůdčí schopnosti Nejvyššího velitele Kim Čong Una a dočkaly se živého přijetí mezi Korejci v zahraničí a cizinci a dál píše:

Kim Čong Un se stal jednou z nejslavnějších osobností světa po té, co se o něm dozvěděl v září 2010.

Americký týdeník Times, který je na západě dobře známý se na něj zaměřil ve svém posledním únorovém čísle.

Na GOOGLE bylo zasláno více jak 67,4 miliónu anglických zpráv o Kim Čong Unovi, místopředsedovi Vojenské komise Korejské strany pracujících, tzn. 230000 zpráv za hodinu, jen 10 dní po odchodu Kim Čong Ila.

Pokud by se přidaly zprávy v jiných jazycích, tak by toto číslo bylo mnohem větší a ještě více to značí, jak moc mezinárodní komunita sleduje Kim Čong Una.

Jako nejmladší Vůdce světa si získal největší zájem v nejkratším čase v historii lidstva, píše se v článku.

20. února politické aktivity Nejvyššího velitele Kim Čong Una se znova staly centrem světové pozornosti a článek dodává, že světová média si jej začala všímat ihned po té, co se objevil v politické aréně.Úctyhodný výkon, který potvrzuje GOOGLE a SEZNAM a další přední zasilatelé zpráv! Džuče je věčné!