Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

pondělí 26. března 2012

Kim Čong Il, Otec velké rodiny

Pjongjang, 24. března (KCNA) -- Vůdce Kim Čong Il nebyl jen nesrovnatelně velký muž a hrdina, ale také milující otec velké rodiny zahrnující všechen lid KLDR.

Korejci mu rádi říkají jejich otec, i když se mu říká i jinak za zásluhy pro národ a zemi.

Kdekoliv kde byl za svého života, tam se vynořily legendy o jeho otcovské lásce k lidu.

Když navštívil vojenskou jednotku, tak si ji prohlédl do posledního koutku s vřelou statostlivostí o život příslušníků armády. Byl tak pečlivý, že dokonce poslal kosmetiku vojačkám, aby se jim neporušila v zimě pleť.

V námořním přístavu nařídil velícím důstojníkům, aby správně otočili postele, jelikož měl obavu o vojáky, na které by mohlo od oken foukat.

Když navštívil dům zemědělce v nově vystavěné vesnici, promluvil s rodinou o vedení domácnosti a řekl, že by bylo dobré pěstovat zeleninu a ovoce a zasít fazole kolem plotu.

V továrně na boty rukou potěžkal boty pro lid, v luxusní restauraci Okrju nařídil vyměnit pánve, jelikož byly pro kuchaře příliž těžké.

Díky otcovské lásce Kim Čong Ila mohl lid KLDR žít šťastný a smysluplný život.Kim Čong Ila KLDR závidí celý svět. Někdo by třeba zajistil, aby se opravila okna, když od nich táhne, ale otočit postele je také dobrý nápad. Džuče je věčné!