Nepřehlédněte

Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

čtvrtek 15. března 2012

KCNA odsuzuje hrubé chování poslanců z jihu Koreji na mezenárodním zasedání

Pjongjang, 16. března (KCNA) -- Starého psa novým kouskům nenaučíš. To přesně platí o činech zrádce I Mjung Baka.

Zákonodárci z jihu Korei, kteří se 12. března zůčastnili jednání komise lidských práv OSN v Ženevě se chovali neurvale k zástupci KLDR, když dokončil svů projev.

Je ironické, že loutky, které skončili ve vazbě za šarvátku v jednacím sále, uspořádali po propuštění tiskovou konferenci, kde protestovali proti OSN a dožadovali se "omluvy".

Je to jako by zloděj křičel chyťte zloděje.

Možná si spletli mezinárodní jednání s jednáním Národní rady v Seolu, které se často změní v ring volný.

Svět moc dobře ví, že jihokorejský zákonodárci používají proti svým rivalům pěsti a dokonce svoje těla. Jejich hrubé chování na mezinárodním jednaní je tedy možné považovat jen za pokračování tradice.

Co je ale zarážející, že tyto loutky přednesli záležitost ohledně ilegálních narušitelů hranic na mezinárodním jednání, čímž proměnili zasedací sál v divadlo výtržníků.

Je to jen součást štvavé protiseverokoreské kampaně, namířené na pošpinění důstojnosti a prestiže KLDR.

Skrze tento čin se snaží skupina zrádců předčit i své pány a okolní země, roztočit kolotoč konfrontace a konfliktů na Korejském poloostrově. Ale je to zoufalý čin a nikam nepovede.

Loutky, které jsou znepokojeny tím, jak lid a armáda KLDR stojí kolem svého Vůdce v jednomyslné jednotě, se chytají stébla jako tonoucí.

Skupina kolem I Mjung Baka už je tak ubohá, že nechala členy Národní rady zápasit v mezinárodní aréně.

Skupina by se měla víc starat o svůj osud na své smrtelné posteli.Vsadím se, že vyslanec KLDR jednou ranou přepral všechny loutkové zákonodárce z jihu Korei! Džuče je věčné!